ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

У виконкомі відбулась зустріч міського голови з медичними працівникам вторинної ланки


МОЗ ініціювало і уряд підтримав перерозподіл 731 млн грн на медичну субвенцію з держбюджету місцевим бюджетам. Ці кошти повинні бути використані на погашення заборгованості із зарплати медикам. У Шостці  медичні працівники  вторинної линки отримали лише 60% за жовтень , а на порозі вже грудень. Головне питання до влади, коли вони побачать свої чесно зароблені кошти?

 29.11.2019 15:46 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

Тарифи на воду в Шостці зростуть


Водоканал запропонував підвищення тарифу на майже 40%. Серед причин підняття тарифу були вказані: зростання цін на енергоносії, зростання цін на паливно-мастильні матеріали, запасні та комплектуючі частини, законодавче збільшення мінімальної заробітної плати. Представники комунального підприємства заявили, що понад рік працювали по збитковому тарифу.

Міський голова Микола Нога зазначив, що виконавчий комітет не може підняти тариф настільки, наскільки хоче Водоканал: «Люди просто не зможуть  за це заплатить». Після розмов про оптимізацію і скорочення персоналу комунального підприємства члени виконкому погодились з пропозицією Миколи Петровича про підвищення тарифу на 15%.  Таким чином новий тариф складатиме 22,60 гривень, з яких 9,50 гривень водопостачання і 13,10 водовідведення. Він почне діяти з 1 грудня.

 28.11.2019 08:20 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

ЦЕВ відзначив День Гідності і Свободи 

У Шостці вшанували патріотизм і мужність громадян, які під час революції Гідності стали на захист демократичних цінностей української держави


Щороку 21-го листопада – в річницю початку Євромайдану, українці відзначають День гідності та свободи. Заходи, присвяченій цій даті пройшли у Шосткинському краєзнавчому музеї. Цього дня присутні вшанували патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та починаючи з листопада по лютий 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів української держави та її європейського вибору.

 22.11.2019 12:24 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

Фонд соціального страхування продовжує фінансувати соціальні допомоги


В медіа поширено інформацію про нібито призупинення Фондом соціального страхування України фінансування виплат лікарняних, у зв’язку з вагітністю та пологами та на поховання.                Коментар з цього приводу дає начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Віра Лаврик:

 


 

Відбулося п’яте (позачергове) засідання двадцять третьої сесії Шосткинської міської ради VІІ скликання


Серед розглянутих питань:


 

21 листопада - День Гідності та Свободи


21 листопада - День Гідності та Свободи.  Ми різні, але Свобода та Гідність нас об’єднують! Ми знаємо, що таке Гідність і цінуємо Свободу!  

Ми українці і ми вільні творити своє майбутнє!   #РізніАлеЄдині #МКМС #MKMS #MKMS_Ukraine


 

У виконкомі обговорили питання посилення відповідальності за фальсифіковані ліки


До міської влади почали надходити звернення мешканців, які придбали неякісні (фальсифіковані) ліки у аптечних закладах міста. 19 листопада 2019 року у під головуванням міського голови Миколи  Ноги відбулося засідання відповідної комісії за участі представників фармацевтичної та медичної галузей нашого міста.


 

До відома приватних перевізників, які надають транспортні послуги по перевезенню пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Шостка!


До відома  приватних перевізників, які надають транспортні послуги по перевезенню пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Шостка!  Згідно листа  управління Укртрансбезпеки у Сумській області від 08.11.2019 № 68369/35/24-19  «Про проведення заходів», що в період з 11 по 17 листопада 2019 року на території України заплановано проведення Тижня безпеки дорожнього руху, а також з 11 листопада по 11 грудня 2019 року проведення  комплексу профілактичних заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима - 2019».


 

Асоціація міст України: РОЗБЛОКОВАНО КОШТИ СУБВЕНЦІЇ НА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК


7 листопада на рахунки місцевих бюджетів почали надходити кошти субвенції на соціально-економічний розвиток. Це – перехідні залишки субвенції  2018 року.  Розблокування коштів субвенції є результатом послідовних дій Асоціації міст України!  АМУ й надалі продовжить наполегливо виступати на захист інтересів громад для того, щоб найближчим часом місцеві бюджети отримали кошти субвенції 2019 року, яка була розподілена розпорядженням Уряду №500-р від 10.07.2019 р.
 

 13.11.2019 08:25 / АМУ / Комментарии (0)
9    10    11    12    13    14    15    16    17

 


%custom closeLinks()